HAKKIMIZDA

Hakkında

Hakkında

HAKKIMIZDA

Yoga ile potansiyelinizi açığa çıkarın

Lotus Flow Yoga'da herkesin beden, zihin ve ruh arasında derin bir bağlantı kurma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Yoga derslerimiz, içsel uyum ve duygusal esenlik getirirken fiziksel güç, esneklik ve odaklanma geliştirmeniz için size ilham vermek üzere tasarlanmıştır.

950+

Mutlu Müşteriler

117+

Uzman Eğitmenler

950+

Olumlu Yorumlar

15+

Deneyim Yılları

950+

Şirket Şubesi

Yogaya yaklaşımımız

Modern yoga tekniklerini kullanarak, vinyasa, ashtanga yoga, sıcak yoga, sakatlık için yoga, nefes için yoga ve meditasyon dahil olmak üzere farklı stilleri birleştiriyoruz. Deneyimli eğitmenlerden oluşan ekibimiz, yeni başlayanlardan ileri düzey uygulayıcılara kadar her beceri seviyesinden öğrenciyle çalışıyor. Herkesin gelişimsel yolculuğunda kabul edildiğini ve desteklendiğini hissettiği açık, rahat bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.
EĞİTİMCİLERİMİZ

Dünyanın dört bir yanından yetenekli eğitmenler

Jenny Owen
Eğitmen
Robin Falco
Eğitmen
Claire Smith
Eğitmen
Emily Wills
Eğitmen
NE YAPIYORUZ

Yoga yapmanın önemi

Zayıflama Yogası
Sağlıklı bir kiloyu korumayı ve fazla kiloları vermeyi amaçlayan fiziksel yoga pozları, nefes egzersizleri ve hareket dizilerinin bir kombinasyonu.
Sağlıklı Yoga
Genel sağlık ve refahı iyileştirmek için asana, pranayama ve meditasyon dahil olmak üzere yoganın farklı yönlerini birleştiren dersler.
Asana Yoga
Güç, esneklik ve odaklanmaya vurgu yaparak yoga asanaları (fiziksel duruşlar) uygulamasına derinlemesine bir dalış.
Açık Hava Yogası
Açık havada yoga yaparak, fiziksel aktivitenin ve çevreyle bağlantının faydalarından yararlanarak doğayla daha da büyük bir uyum yaşayın.

İletişime Geçin

13/1 LINE WALL ROAD Gibraltar, GX11 1AA Gibraltar
+370 (8-674) 25280​

Hızlı Bağlantılar

Telif Hakkı © 2023
Scroll to Top